Меню
м. Хмельницький вул. Геологів 5/2
Наша адреса:
м. Хмельницький вул. Геологів 5/2
Час роботи
Час роботи магазину:
 • Пн-Пт: 09:00 - 21:00
 • Сб-Нд: 10:00 - 19:00

Умови угоди

Увага!

Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не погоджуєтесь з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

Публічний договір (далі - Договір) – договір, який комерційна організація (Продавець) за характером своєї діяльності (продаж товарів, виконання робіт, надання послуг), укладає з кожним, хто до неї звернеться (з Покупцем).

 

Продавець – інтернет-магазин «MARAKAS»

Покупець – фізична особа, не молодша 18 років, що здійснила оформлення Замовлення на сайті marakas.net, або особа, яка була вказана як одержувач Товару. Покупець купує товар для особистих, сімейних, домашніх та інших потреб.

https://marakas.net - Сайт інтернет-магазину «MARAKAS (далі - Сайт)


Використання сайту

На Сайті до уваги Покупця представлений великий асортимент Товарів, а також умови оплати та доставки цих Товарів.

Колірна гама та дизайн товарів можуть мати незначні відмінності від представлених на Сайті, що пов'язано з різницею кольорового балансу, яскравості та контрасту різних моніторів .

Замовлення - належним чином оформлене придбання товару.

Договір вважається укладеним із моменту оформлення замовлення на Сайті. Дана Угода користувача відноситься безпосередньо до продажу Товарів та надання послуг Продавцем Покупцю. Дана Угода користувача укладається між Продавцем та фізичною особою (Покупцем), які далі за текстом іменуються Сторонами. Всі посилання на пункти Договору відносяться лише до поданої Угоди користувача.

 

1. Загальне становище.

1.1. При замовленні товарів на Сайті Покупець погоджується з Умовами продажу товарів, викладеними нижче.

1.2. Ці Умови продажу товарів, а також вся інформація про Товар, представлений на Сайті, є публічною офертою відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України (ЦКУ).

1.3. До відносин між Сторонами застосовуються положення Гол. 54 ЦКУ «Про купівлю-продаж» та Закон України «Про захист прав споживачів», а також інші правові акти України, які регулюють дані правовідносин.

1.4. Покупець погоджується з Умовами продажу Товарів шляхом проставлення позначки у графі «Купити» при оформленні Замовлення та натисканням кнопки «Оформити замовлення».

1.5. У разі оформлення замовлення Покупця з персональним дизайном або у разі нанесення малюнка на товар Покупець зобов'язаний вказати всі деталі, необхідні для якісного виконання Замовлення: місце розташування, розмір та колір. Продавець може вимагати додаткових відомостей у Покупця на будь-якому етапі підготовки та оформлення Замовлення, які надалі використовуються в угоді як затверджені обома Сторонами.

1.6. Підтверджений Покупцем Договір засвідчує те, що Покупець ознайомився з розмірними таблицями, розміщеними на Сайті, і, керуючись ними, вибрав необхідний розмір.

 

2. Оформлення та терміни виконання замовлення

2.1. Замовлення Покупця може бути оформлене в такий спосіб:

- Самостійне покрокове оформлення Покупцем на Сайті;

2.2. При оформленні Замовлення Покупець повинен зазначити таку інформацію:

- П.І.Б. Покупця чи Одержувача Замовлення;

- адреса доставки Замовлення;

- контактний телефон;

2.3. Після оформлення Замовлення на Сайті Продавець уточнює всі деталі Замовлення, погоджує дату доставки, яка залежить від наявності замовлених Товарів на складі Продавця.

2.4. Якщо на складі немає замовленого Товару або необхідної кількості замовленого Товару, Продавець інформує про це Покупця за телефоном (якщо номер був вказаний Покупцем). Покупець має право погодитися прийняти Товар у вказані Продавцем терміни або у доступній кількості.

Продавець може запропонувати iнший аналогічний Товар, який представлений на Сайтi та є в наявності на складі. Покупець має право погодитися з цією пропозицією і надалі дотримуватись усіх інструкцій та положень, які є у Договорі Сторін, або анулювати цю позицію Товару із Замовлення. У разі ненадання відповіді Покупцем протягом 3 (трьох) робочих днів Продавець залишає за собою право анулювати цей Товар із Замовлення або анулювати весь Замовлення.

 

3. Оплата товару

3.1. Ціна товару вказується на сайті продавця.

3.2. Ціна товару на сайті може бути змінена продавцем в односторонньому порядку до моменту оплати. Це відбувається за рахунок нестабільності курсу валюти, а також за рахунок зміни вартості матеріалів, які використовуються під час виготовлення Товару. Ціна Товару, яку оплачує Покупець, вважається ціною Договору на момент оформлення Замовлення.

3.3. Продавець розпочинає відправлення замовлення на наступний робочий день з дня надходження коштів на розрахунковий рахунок Продавця. Продавець має право попросити Покупця підтвердити оплату замовлення за допомогою надання документів про оплату (чек) або скріншота екрана (монітора) пристрою з якого було здійснено онлайн оплату.

3.4. Продавець відшкодовує повну вартість Замовлення, або надсилає Замовлення повторно, якщо замовлений Товар, з якихось причин, не був доставлений Покупцю.

3.5. Щоб уникнути випадків різного роду неправомірного використання банківських карток при оплаті, всі Замовлення, оформлені на Сайті та передплачені банківською карткою, перевіряються. Продавець залишає за собою право без пояснення причин анулювати замовлення. Вартість Замовлення повертається на банківську картку, з якої було здійснено оплату товару.

3.6. Оплата замовлення на Сайті здійснюється лише у гривнях.

 

4. Доставка Замовлення

4.1. Способи доставки Товарів вказані на Сайті

https://marakas.net/delivery-and-payment

4.2. Вартість доставки розраховується виходячи з тарифів обраного Покупцем перевізника. Усі витрати на доставку післяплати лягають на Покупця. Погоджуючись із цим Договором, Покупець підтверджує свою відмову від претензій до Продавця щодо вартості доставки Замовлення.

4.3. При доставці Замовлення вручається лише особі, вказаній при оформленні Замовлення як Одержувач, або особі, на яку оформлено довіреність за формою Продавця.

4.4. Ризик випадкового пошкодження Товару переходить до Покупця з моменту передачі йому Замовлення та проставлення підпису Покупця у документах, що підтверджують доставку Замовлення. У разі невиконання Замовлення Продавець відшкодовує Покупцеві суму передоплати Замовлення та доставки шляхом її перерахування на рахунок Покупця, зазначеним під час оформлення Замовлення.

4.5. Сторони звільняються від відповідальності за часткове або повне невиконання зобов'язань за цим Договором, якщо це стало наслідком обставин непереборної сили, а саме: пожежі, повені, землетрусу, війни, воєнних дій будь-якого характеру, блокади, ембарго на експорт чи імпорт, а якщо ці обставини безпосередньо вплинули виконання цього Договору. При цьому термін виконання зобов'язань за Договором відсувається пропорційно до часу, протягом якого діяли такі обставини та їх наслідки.

4.6. Під час доставки Замовлення вручається Покупцю або Уповноваженій особі.

4.7. При передачі Замовлення Покупець повинен перевірити зовнішній вигляд та цілісність упаковки Замовлення, кількість Товару у Замовленні, комплектність. Якщо доставлений Товар не відповідає заявленому на Сайті, покупець не повинен користуватися ним і зберегти цілісність бірок. У такому разі Покупець повинен відразу повідомити Продавця про шлюб та повернути Товар згідно з пунктом 6.

4.8. Оформляючи Замовлення післяплатою, Покупець зобов'язується забрати Замовлення протягом 5 робочих днів після доставки Замовлення.

4.9. Продавець не надсилає післяплатою Товари, в які Покупець вніс зміни.

4.10. Продавець залишає за собою право відмовити у виконанні Замовлення, якщо Покупець не забрав попереднє Замовлення з післяплатою.

 

5. Термін доставки Замовлення

5.1. Продавець робить все необхідне для того, щоб Товар потрапив до Покупця якнайшвидше. Звичайний термін доставки наших Товарів по Україні 4-7 днів залежно від віддаленості регіону, до якого має бути доставлений Товар.

5.2. Продавець має право змінювати терміни доставки без попередження залежно від завантаженості та періоду виконання замовлення.

5.2.1. Якщо Продавець має у своєму розпорядженні інформацію про можливу затримку доставки Товару Покупцю, він відразу ж повідомляє про це Покупця за допомогою надсилання електронного листа або по телефону (якщо номер був вказаний Покупцем).

5.3. У разі підозри на втрату посилки Продавець або Покупець має право звернутися до перевізника із заявою на розшук посилки. Ця заява подається після закінчення 4-тижневого терміну з моменту відправки посилки. Після отримання офіційного підтвердження перевізником факту втрати посилки, продавець відшкодовує покупцеві вартість посилки зручним способом у зазначені терміни.

 

6. Повернення Товару

6.1. Покупець має право повернути Товар не пізніше 14-ти робочих днів з моменту отримання згідно із Законом України «Про захист прав споживача». Це не стосується товарів, які відносяться до категорії “‌‌нижня білизна” та “купальники”.

6.2. Покупець зобов'язаний якнайшвидше сповістити Продавця, якщо Товар не був доставлений після закінчення зазначеного в Замовленні терміну або якщо Товар був пошкоджений під час доставки.

6.2.1. У разі пошкодження Товару під час доставки Покупець повинен повернути Товар Продавцю з упаковкою та всім вмістом посилки. У деяких випадках на розсуд Продавця можливе прийняття як доказів фотографій пошкодженого Товару. Продавець вивчає пошкоджений Товар та/або фотографії і якщо Товар справді був пошкоджений під час доставки, Покупцеві відшкодовується вся вартість Замовлення або Товар відправляється повторно.

6.3. Продавець не несе відповідальності у випадку, якщо Покупець помилково вказав невірні реквізити для відправки товару (адреса, П.І.Б. одержувача або номер складу Служби доставки).

6.4. Повернення Товару Продавцю, провадиться за рахунок Покупця.

6.4.1. Покупець не повинен використовувати Товар, якщо він вирішив його повернути. Товар повинен мати товарний вигляд, бути з неушкодженими етикетками, без плям та сторонніх запахів.

6.4.2. При поверненні Замовлення Покупець зобов'язаний сповістити Продавця про повернення. Весь ризик за доставку Продавцю лягає на Покупця.

6.5. Якщо Товар був пошкоджений внаслідок експлуатації, Покупцю не відшкодовується вартість Замовлення та відправка Товару Покупцю здійснюється за його рахунок.

6.6. Покупець може повернути Товар через дефект та інші чинники, які відбиваються на незадовільній якості Товару. Якщо Покупець виявив, що Товар не відповідає заявленим характеристикам, або має якісь дефекти, він повинен відразу повідомити про це Продавця відповідно до пунктів 6.6.1.- 6.6.4.

6.6.1. Якщо Покупець повертає товар згідно з пунктом 6.6, він має повернути Товар Продавцю одразу після виявлення дефекту. Якщо Покупець вимагає відшкодувати йому витрати на пересилання Товару, то Продавець відшкодовує Покупцю вартість, витрачену на доставку Товару шляхом:

-Повернення коштів на банківську карту, з якою було здійснено оплату товару;

-перерахування відповідної суми на банківський чи інший рахунок зазначений Покупцем;

6.6.2. Продавець проводить експертизу поверненого Товару одразу після його отримання. Якщо Продавець не знаходить дефектів чи інших порушень згідно з умовами Договору, Товар повертається Покупцю.

6.6.3.Якщо встановлено, що Товар, який Покупець надіслав назад Продавцю, не має дефектів та пошкоджень або має дефекти та пошкодження у зв'язку з неправильною експлуатацією та умовами догляду (перевищенням температурного режиму прання, неправильною експлуатацією, механічними пошкодженнями тощо), – Товар повертається назад Покупцю без відшкодування витрат на поштове пересилання.

 

7. Порядок експертизи Товару

7.1. Продавець вивчає повернутий Товар одразу ж після його отримання.

7.2. Якщо в ході перевірки товарів було визначено, що Товар не використовувався, його товарний вигляд збережений, він не має сторонніх запахів, не був пошкоджений після доставки та не пошкоджено етикетки, Покупцеві відшкодовується вартість такого Товару.

7.3. Повернення коштів здійснюється не пізніше 7 днів з дня отримання Продавцем Товару, що повертається шляхом:

-Повернення коштів на банківську карту, з якою було здійснено оплату товару;

-перерахування відповідної суми на банківський чи інший рахунок зазначений Покупцем;

7.3.1. Заміна Товару на потрібний розмір проводитись за попереднім погодженням з Покупцем.

7.3.2. Продавець залишає за собою право відмовити у заміні Товару іншим без вказівки причин. У такому разі можливе лише повернення коштів без урахування витрат на доставку Товару покупцю та на повернення Товару Продавцю.

 

8. Гарантія

8.1. Усі Товари, представлені Продавцем на Сайті, мають відмінну якість.

8.2. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцю внаслідок неналежного використання Товарів, замовлених на Сайті.

8.3. У разі причин, за які Покупець не несе відповідальності (неякісний чи пошкоджений Товар, куплений на Сайті), Продавець зобов'язується відшкодувати вартість такого Товару та поштового пересилання Товару Покупцю.

Якщо у вас виникли питання,   ви завжди можете зв'язатися з нами зручним для вас способом:

 • -Написавши лист на нашу електронну пошту;
 • -зателефонувавши за номерами телефонів;
 • -скориставшись онлайн-чатом підтримки;

Ми обов'язково вам відповімо та допоможемо.

 

9. Обробка персональних даних

Погоджуючись з положеннями цього Договору, Покупець відповідно до ЗУ «Про захист персональних даних» дає дозвіл на збирання та обробку персональних даних, необхідних для оформлення замовлення та швидкого зв'язку з Покупцем.

 • Персональні дані Покупця опрацьовується відповідно до ЗУ «Про захист персональних даних».
 • При реєстрації на Сайті Продавця Користувач надає таку інформацію: Прізвище, Ім'я, контактний номер телефону, адресу електронної пошти, дату народження, адресу доставки товару.
 • Повідомляючи Продавцю свою адресу електронної пошти та номер телефону, Покупець дає згоду на використання зазначених засобів зв'язку Продавцем з метою здійснення розсилок рекламного та інформаційного характеру, що містять інформацію про знижки, майбутні та діючі акції та інші заходи Продавця, про передачу замовлення в доставку, а також іншу інформацію, безпосередньо пов'язану із виконанням зобов'язань перед Покупцем.
 • Надаючи свої персональні дані Продавцю, Покупець погоджується на їхню обробку.
 • Під обробкою персональних даних розуміється будь-яка дія (операція) або сукупність дій (операцій), що здійснюються з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів з персональними даними, включаючи збирання, запис, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна) витяг, використання, передачу (зокрема передачу третім особам, якщо потреба у ній виникла під час виконання зобов'язань), знеособлення, блокування, видалення, знищення персональних даних.
 • Продавець має право використовувати технологію «cookies». “Cookies” не містять конфіденційної інформації. Покупець цим дає згоду на збирання, аналіз та використання «cookies».
 • Продавець не несе відповідальності за відомості, надані Покупцем на Сайті у загальнодоступній формі.
 • Продавець має право здійснювати записи телефонних розмов з Покупцем. При цьому Продавець зобов'язується: запобігати спробам несанкціонованого доступу до інформації, отриманої під час телефонних переговорів, та/або передачі її третім особам, які не мають безпосереднього відношення до виконання Замовлень.
 • Продавець має право переуступати або будь-яким іншим способом передавати свої права та обов'язки, що випливають з його відносин з Покупцем, третім особам.
 • Інтернет-магазин та послуги, що надаються, можуть тимчасово частково або повністю бути недоступними через проведення профілактичних або інших робіт або з будь-яких інших причин технічного характеру. Технічна служба Сайту Продавця має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи з попереднім повідомленням Покупців або без цього.
 • Кожен, хто розміщує фотографії на сайті Продавця, автоматично підтверджує, що має авторські права на ці фотографії та дає дозвіл інтернет-магазину «MARAKAS» використовувати, редагувати та публікувати їх у комерційних цілях (демонстрація товарів, реклама товарів тощо). Також підтверджує, що батьки дитини, зробленої на фото, поінформовані про публікацію фотографії та не мають претензій до факту публікації, редагування, використання фотографій.

 

10. Інші умови

10.1. Продавець залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цієї угоди за умови попередньої публікації її на Сайті.

10.2 Оплата Покупцем Замовлення, оформленого на Сайті, з наступним повідомленням Продавця про факт оплати означає повну згоду Покупця з умовами договору купівлі-продажу (публічної оферти) і є фактичною датою укладення Договору купівлі-продажу між Покупцем і Продавцем.

10.3. Весь фото та відеоматеріал, а також конструкція та колірні рішення моделей, представлений на нашому Сайті, а також у соціальних мережах є власністю MARAKAS™, всі права захищені, надання матеріалів для реклами проводиться з дозволу адміністрації.

10.4. У разі виникнення питань та претензій з боку Покупця він повинен звернутися до Продавця за телефоном або в інший доступний спосіб. Усі суперечки між сторонами вирішуються шляхом переговорів.   У разі неможливості вирішення зазначених спорів шляхом переговорів вони мають бути передані до розгляду до суду відповідно до чинного законодавства України.

10.5. Визнання судом недійсним будь-якого пункту цього Договору не тягне за собою недійсність його в цілому.