Меню
м. Хмельницький вул. Геологів 5/2
Наша адреса:
м. Хмельницький вул. Геологів 5/2
Час роботи
Час роботи магазину:
 • Пн-Пт: 09:00 - 21:00
 • Сб-Нд: 10:00 - 19:00

Повернення та обмін

Покупець має право повернути Товар не пізніше 14-ти робочих днів з моменту отримання згідно із Законом України «Про захист прав споживача».

Це не стосується товарів, які відносяться до категорії “‌‌нижня білизна” та “купальники”.


Важливо:

 • Продавець не несе відповідальності у випадку, якщо Покупець помилково вказав невірні реквізити для відправки товару (адреса, П.І.Б. одержувача або номер складу Служби доставки).
 • Повернення Товару Продавцю здійснюється за рахунок Покупця за винятком наявності видимого браку при отриманні посилки. У такому разі покупець зобов'язаний одразу повідомити продавця про це. Продавець відшкодовує Покупцевi вартість, витрачену на доставку Товару шляхом:

  - Повернення коштів на банківську карту, з якою було здійснено оплату товару;

  - перерахування відповідної суми на банківський чи інший рахунок зазначений Покупцем;

 • Покупець не повинен використовувати Товар, якщо він вирішив його повернути. Товар повинен мати товарний вигляд, бути з неушкодженими етикетками, без плям та сторонніх запахів.
 • При поверненні Замовлення Покупець зобов'язаний сповістити Продавця про повернення. Весь ризик за доставку Продавцю лягає на Покупця. Покупець оплачує доставку в дві сторони - доставку до Покупця та зворотню доставку до Продавця.
 • Для повернення товару Покупець може скористатись послугою «Легке повернення» – це швидкий та безкоштовний сервіс для повернення товару або частини товарів із замовлення назад Продавцю після отримання посилки у Новій пошті. Оформити послугу можно у мобільному додатку або Бізнес-кабінеті, але попередньо Покупець має узгодити таке повернення з Продавцем.
 • Якщо Товар був пошкоджений внаслідок експлуатації, Покупцю не відшкодовується вартість Замовлення та відправка Товару Покупцю здійснюється за його рахунок.
 • Продавець проводить експертизу поверненого Товару одразу після його отримання. Якщо Продавець не знаходить дефектів чи інших порушень згідно з умовами Договору, Товар повертається Покупцю.
 • Якщо встановлено, що Товар, який Покупець надіслав назад Продавцю, не має дефектів та пошкоджень або має дефекти та пошкодження у зв'язку з неправильною експлуатацією та умовами догляду (перевищенням температурного режиму прання, неправильною експлуатацією, механічними пошкодженнями тощо), – Товар повертається назад Покупцю без відшкодування витрат на поштове пересилання.

 

Порядок експертизи

 • Продавець вивчає повернутий Товар одразу ж після його отримання.
 • Якщо в ході перевірки товарів було визначено, що Товар не використовувався, його товарний вигляд збережений, він не має сторонніх запахів, не був пошкоджений після доставки та не пошкоджено етикетки, Покупцеві відшкодовується вартість такого Товару.
 • Повернення коштів здійснюється не пізніше 7 днів з дня отримання Продавцем Товару, що повертається шляхом:

- повернення коштів на банківську карту, з якою було здійснено оплату товару;

- перерахування відповідної суми на банківський чи інший рахунок зазначений Покупцем;

 • Заміна Товару на потрібний розмір провадиться за попереднім погодженням з Покупцем.
 • Продавець залишає за собою право відмовити у заміні Товару іншим без вказівки причин. У такому разі можливе лише повернення коштів без урахування витрат на доставку Товару покупцю та на повернення Товару Продавцю.

 


У разі пошкодження Товару під час доставки Покупець повинен повернути Товар Продавцю з упаковкою та всім вмістом посилки. У деяких випадках на розсуд Продавця можливе прийняття як доказів фотографій пошкодженого Товару. Продавець вивчає пошкоджений Товар та/або фотографії та якщо Товар справді був пошкоджений під час доставки, Покупцеві відшкодовується вся вартість Замовлення або Товар відправляється повторно.